رزرو

خدمات گارانتی قالیشویی و ضمانت نامه برای تحویل فرش ها

یک قالیشویی مجاز اتحادیه قالیشویی، ضمانت سلامتی فرش و ریشه ها و همچنان تحویل آن به صورت رول شده و کاور شده و اتو شده را کتباً به مشتری می دهد. شما با این روش می توانید از حفظ کیفیت و سلامتی قالی خود مطمئن باشید. این روش احترام به مشتری نیز به حساب می آید.

اگر شما از خدمات ناراضی بودید و یا ممکن است عیب احتمالی پیش بیاید فرش بازبینی می شود و مجدد شسته می شود.

موارد خدمات گارانتی قالیشویی فرش های دستباف و ماشینی

تشخیص کارشناس مبنی بر شامل گارانتی قالیشویی پس از بازبینی روشن می شود که چنانچه نقص فنی در اثر شستشو ایجاد شود و یا معایب احتمالی ناشی از دستگاه خشک کن باشد، همچنان جا به جایی نادرست که سبب پاره شدن ریشه فرش گردد. در این موارد نظر کارشناس ملاک تضخیص نوع نقص خواهد بود و اگر مشکل ایجاد شده ناشی از شستشو نباشد فرش شامل خدمات گارانتی قالیشویی نخواهد بود.

۱- تغییر رنگ فرش دستباف

قاطی شدن رنگ فرش مشکلی است که هنگام شستشوی فرش دستباف پیش می آید که این امر باید توسط متخصصین صورت گیرد زیرا این فرش حساسیت خاصی دارد که در صورت عدم دقت منجر به آسیب بافت فرش نیز می شود.

۲- پارگی و عیب احتمالی فرش در شستشو

شکایت از پارگی فرش پس از شستشو از شایع ترین شکایات سال های اخیر بوده است، که دلایلی چون حمل و نقل نامناسب و شستشوی نامناسب و همچنان استفاده از مواد شوینده نامناسب می تواند داشته باشد که خدمات رفوگری فرش برای پارگی مناسب است.

۳- تمیز نشدن کافی فرش

تمیز شدن کامل فرش پس از فرایند شستشو مانند خراب نشدن آن نیز اهمیت فراوان دارد، چنانچه لکه روی فرش باقی بماند و یا فرش زرد شده باشد فرش شامل گارانتی می شود.

۴- خشک نشدن کامل فرش

اگر فرش با استفاده از دستگاه قالیشویی خشک کن فوری مدرن خشک گردد که امکان کامل خشک نشدن آن وجود ندارد، به علاوه عدم گرد و خاک در هنگام خشک کردن یکی دیگر از مزایای روش های جدید قالیشویی مدرن میباشد.

۵- بوی نامطبوع فرش پس از شستشو

بوی بد فرش بعد از قالیشویی می تواند ناشی از رطوبت باقی مانده و یا لکه از مواد غذایی باقی مانده روی آن باشد، که برای مشتری بسیار آزاردهنده است. با مشاهده چنین مواردی فرش به شرکت فرستاده می شود تا خدمات پاکسازی صورت گیرد. تمامی این موارد عمومی می باشند که البته یک قالیشویی حرفه ای احتمال این مشکلات را به صفر می رساند.

پاسخی بگذارید

خروج